Norint įrengti gatvės saulės šviesas, reikia atlikti keletą parengiamųjų darbų

- Jun 25, 2019-

Saulės gatvių žibintai naudojami ypač plačiai. Beje, parkuose ir aikštėse visur yra saulės gatvių žibintų šešėliai. Saulės gatvių žibintai ne tik apšviečia žmonių sustojimo būdą, bet ir prideda ryškų vėją į kaimus ir kaimus. Tačiau mes žinome, kad saulės šviesos turinčių gatvės šviestuvų grožiui reikia vėlesnių dalykų, kad patektų į parodos kilimėlį.

Saulės gatvių lempų gamintojai yra savimi pasitikintys dėl saulės gatvių lempų sistemos veikimo, todėl montuojant nereikia atlikti sudėtingų linijų parodų. Tačiau srauto laikas yra laikomas. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad saulės gatvės lempos užsidegimo laikas yra perkelti šviesos stulpą per ugnies purvo prieplauką. Gaisro purvo prieplaukoje turi būti varžtų krūva su mobiliuoju šviesos stulpu, o ugnies purvo prieplaukos dydis turi atitikti lempą. Apatinė strypo dalis priima komponentą.

Kita pusė - tai saulės energijos gatvės lempų akumuliatoriaus įtaisas. Dviejų rūšių sistemos: perkrautas tipo mūšio vietoje, reikia įdėti akumuliatorių į palaidotą dėžę, o po to iškasti duobę, kad palaikytų palaidotąjį.

Saulės gatvės lempų įterpimo įtaiso adresas iš esmės turi būti pagrindinis. Augant saulės gatvių lempų gamintojams, bendradarbiavimas su saulės gatvių lempomis gali būti apibūdinamas kaip vis aršesnis. Statybos aplinkoje statybų paslaugos taip pat yra paslaugos po pardavimo. Viena iš įtemptų sąlygų laimėti klientus.