Įvadas į saulės gatvių žibintų stabilumo žinias

- Aug 14, 2019-

1. Gatvės saulės šviesa staiga neužges: saulės gatvės šviesa yra pagrįsta saulės energijos kiekiu, kuris sugeria saulę. Kai saulė teka, akumuliatorius įkraunamas. Kai aplinka tam tikru metu yra tamsi, akumuliatorius užtikrins darbinę galią gatvių apšvietimo darbams atlikti, todėl nebus staigaus šviesos išjungimo. Saulės gatvės šviesą maitina nuolatinės srovės šaltinis. Yra tik nedidelė tikimybė, kad atsiras problema. Jei yra saulės baterijos problema, staigaus išsijungimo nebus, tačiau kitą laiką ji pamažu blės. . Šiuo metu padidinama saulės gatvių lempų kokybės kontrolė, kad būtų išvengta nereikalingų nuostolių.

2. LED šviesos šaltinio kokybė: Saulės gatvių šviesos šaltinis dažniausiai naudojamas LED lempos galvute, nes LED lempos galvutė turi daug privalumų, ilgą apšvietimo laiką (gali turėti apie 50 000 valandų) ir, naudodama ją, neišskiria per daug šilumos. šviesos šaltinio gyvenimas.

3. Keletą iš eilės vykstančių lietaus dienų taip pat galima naudoti paprastai: saulės gatvės šviestuvai saulės energijai gaminti naudoja elektros energiją, todėl dienomis, kai nėra saulės šviesos, tai taip pat gali būti normalus apšvietimas. Saulės gatvių šviestuvų gamintojai taip pat atsižvelgs į šiuos aspektus projektuodami saulės gatvių šviestuvus. Tada, bendraudami su klientais, jie sukonfigūruos tinkamus gatvės lempų priedus pagal vietines lietaus oro sąlygas, kurias pateikė klientai, kad išspręstų vietines. Tai gali veikti net lietingomis ir lietingomis dienomis, ir nebus situacijos, kai nėra elektros išjungti šviesas.