Ar saulės gatvės lempos energijos generavimo efektyvumas yra didelis

- Aug 27, 2019-

Įprasti gatvių žibintai sulaukia vis mažiau dėmesio. Pagrindinė priežastis yra ta, kad šie įprasti gatvių žibintai naudoja mažai energijos ir yra mažai apšviesti, o tai nakties metu gali lengvai sukelti eismo įvykius. Daugelis šių įprastų gatvių žibintų yra išdėstyti vienodai, o peizažo nebėra. Dabar žmonės pamažu kreipė dėmesį į naują energijos gatvės lempą - saulės gatvės šviesą.

Saulės energijos gatvės lempa pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu. Faktinis saulės energijos sistemos energijos gamybos efektyvumas yra didesnis už vardinę galią. Todėl tikrasis saulės gatvės šviesos darbo laikas yra labai ilgas, o ryškumas taip pat yra pakankamai ryškus, kad būtų lengviau apšviesti keliaujančius ir vairuojančius žmones.

Saulės gatvės šviesos šaltiniui paprastai reikalinga baltoji šviesa, kad žmonės galėtų jį lengvai pamatyti, kad būtų išvengta nereikalingų eismo įvykių ir apsaugota žmonių kelionė. Kaip lauko gatvės šviestuvas, gatvės saulės šviesa iš tiesų daro savo praktinį efektą, pasižymi dideliu energijos gamybos efektyvumu, dideliu ryškumu ir gera spalvų perteikimu.