Saulės gatvių lempų gamintojai turi aukštesnes kainas, tačiau akivaizdžius pranašumus

- Aug 31, 2019-

Pirma, nors saulės gatvių lempų kaina yra palyginti aukšta, tai yra gana ekologiškas produktas. Palyginti su tradicinėmis gatvės lempomis, jai nereikia vartoti elektros energijos. Saulės energija yra neišsemiamas energijos šaltinis. Naudojimo metu nėra taršos, o aplinkai yra tam tikra garantija. Svarbiausia, kad kai produktas naudojamas, nuolatinio naudojimo išlaidos yra labai mažos. Palyginti su tradicine gatvės lempute, jai nereikia naudoti elektros energijos. Jį galima naudoti tiesiogiai. Todėl be įprastų priežiūros išlaidų nėra jokių kitų išlaidų, be to, tai yra labai ekologiškas energijos šaltinis. Daugelyje savivaldybių projektų ši gatvės lempa naudojama, todėl jos privalumai yra aiškūs.

Antra, siekiant užtikrinti ilgą gatvės šviestuvų eksploatavimą, šiais laikais naudojamos ypač ryškios LED lemputės. Nors šios rūšies lemputė užims tam tikrą dalį saulės gatvių lempų kainos. Galų gale tokios lemputės įsigijimo išlaidos yra palyginti didelės, tačiau kai lemputė naudojama, ji gali būti naudojama ilgą laiką, o vidutinis laikas yra apie 18 000 valandų, kad lemputę būtų galima panaudoti prailginant gatvės lempos. Visą gyvenimą taip pat galima sutaupyti gatvės lempų naudojimo išlaidų.

Trečia, naudojant saulės gatvės žibintus, saulės gatvių žibintų kaina yra tiesiogiai susijusi su akumuliatoriaus veikimu. Norėdami žinoti akumuliatoriaus kokybę, tai turės tiesioginį poveikį gatvės lempų naudojimui. Ypač kai kuriose geografinėse sąlygose jums reikia geresnės baterijos. Kai oras yra labai saulėtas, galite kaupti daug elektros energijos, kad ilgą laiką, net jei oras nėra ypač geras, galite tiesiogiai naudoti šią gatvės šviesą, nėra skirtumo tarp efekto ir dienos naudoti.