Saulės gatvių apšvietimo laidų veikimo procesas

- Jun 12, 2019-

Pirma, saulės gatvių apšvietimo plokštė

Saulės skydai yra trapūs produktai. Įrengimo metu klientai neturėtų ant jų dėti sunkių daiktų. Montuodami saulės baterijas, turime išvalyti išleidimo angas už saulės kolektorių. Paprastai jie skirstomi į teigiamus ir neigiamus polius (raudoną ir juodą neigiamus, visų spalvų). Norėdami atskirti), laidus reikia atkreipti dėmesį į apvalkalo laido išpardavimą, o daugialypį varinį laidą, kurį naudoja saulės gatvės lempa, reikia naudoti, kai jį naudojame. Netinkamai naudojant, jis gali sukelti trumpąjį jungimą ir sudeginti diodą.

Antra, saulės gatvės šviesos baterija

Kai koloidinis saulės gatvių lempų akumuliatorius visiškai įkraunamas naudojimo metu, kai juos nuimame ir montuojame, pirmiausia turėtume apvynioti vieną iš jų atskirai, kad du netinkamo elgesio atvejai nepatektų į ugnį dviem teigiamais ir neigiamais elektrodais. Be to, diegdami turite atkreipti dėmesį į skirtumą tarp teigiamo ir neigiamo, negalite neteisingai prisijungti. (Skirtumas tarp teigiamų ir neigiamų polių yra labai svarbus montuojant saulės gatvės žibintus)

Trečia, saulės gatvės šviesos šaltinis

Dauguma šviesos šaltinio priima ledinius gaminius, o paviršius yra grūdintas stiklas. Tai yra ir šviesą skleidžiantis prievadas. Turime atkreipti dėmesį į paviršiaus švarumą. Montuodami laidus, lempos galvutė eksportuos dvi linijas, kad būtų lengviau montuoti personalą. Laidų montavimo būdas skiriasi atsižvelgiant į lempos stilių, tačiau teigiamas ir neigiamas Tai yra tas pats. Kai naudojate juostą, turėtumėte ranka švelniai patraukti, kad nenukristų.