Saulės gatvių šviestuvai taupo išteklius

- Sep 01, 2019-

Norint išryškinti intelektualiojo pastato energijos taupymo ir aplinkos apsaugos sąvoką, išmaniajai bendruomenei yra sukurti saulės gatvių šviestuvai, pakreipimo kampas ir saulės skydelis, apšvietimo prietaiso talpa ir akumuliatoriaus talpos superkondensatorius yra suprojektuoti atskirai, naujoji šviesos šaltinis gali būti naudojamas apšvietimo efektui pagerinti ir lemputei pailginti. Naudojant superkondensatorius, padidėja įkrovimo efektyvumas, pailgėja akumuliatoriaus veikimo laikas ir sumažėja akumuliatoriaus eikvojimas. Rezultatai rodo, kad saulės energija ir superkondensatoriai yra geras optimizuotas derinys, o superkondensatorių naudojimas skatina šių žaliosios energijos kaupimo komponentų vystymąsi. Ir paaukštinimas.

Vyriausybė ir visuomenė vis labiau pripažįsta ekonominę ir aplinkosauginę energiją taupančių saulės gatvių lempų apsaugą, darančią didelę ekonominę ir socialinę naudą, aktyviai propaguodamos saulės gatvių lempų pranašumus, didindamos viešojo apšvietimo saulės energijos skatinimą ir nuolatinį tobulinimą. valdymo sistemos. Tvarus įmonės sveikatos sistemos gatvių šviestuvų pritaikymas padeda taupyti energiją ir mažinti išmetamų teršalų kiekį. Baterijų valdymas yra viena iš svarbiausių saulės gatvių šviesos valdiklių funkcijų.

Norint sumažinti akumuliatorių įkrovimo ir iškrovimo skaičių bei prailginti jų tarnavimo laiką, akumuliatorių valdymo sistema su programavimo funkcija, sistemos veikimo principas apibūdinamas kaip aparatūros grandinė ir programinės įrangos srautas. Eksperimentais galima įrodyti, kad sistema pagerina baterijų naudojimo efektyvumą ir yra prailginta. Tuo pačiu metu, kai yra saulės gatvės lempos eksploatavimo laikas, saulės energijos gatvės lempos nepertraukiamo lietaus naudojimo sąlygos gali atitikti nuolatinio lietaus vandens reikalavimus projektavimo sąlygomis.

Šiais laikais nustatomas vidutinis kelio apšvietimas ir matuojamos atkarpos saulės gatvės šviesa yra patikrinama, ar ji gali atitikti miesto kelio apšvietimo ir projektavimo standartus. Tai suteikia pagrindą saulės gatvės lempos populiarinimui ir pritaikymui. Saulės gatvės lempos inžinerinio projekto raktas yra saulės baterijos modulio baterija. Optimalus šviesos šaltinių derinys, kuris nustato šviesos šaltinio galią, leidžia lengviau suderinti akumuliatoriaus talpą, nes apšvietimui didelę įtaką daro geografinė klimato padėtis.