Saulės gatvių šviestuvų vertė

- Jun 19, 2019-

Saulės gatvių žibintai, kaip atsinaujinantis energijos šaltinis, yra ekologiški ir ekologiški. Stipriai palaikant nacionalinę politiką, saulės ir gatvės žibintai patenka į miestų ir kaimo vietovių kelius. Remiantis analize, saulės gatvių lempų vertė atsispindi jų socialinėje ir ekonominėje nauda.

Socialinė nauda - mažinant stresą energijoje ir gerinant aplinkos taršą

Kinijos energija daugiausia priklauso nuo anglių, naftos ir gamtinių dujų, ir visos trys yra pagrindinės kaltininkės gaminant anglies dioksidą, kuris daro didelę įtaką oro taršai.

Saulės energija, naudojama saulės gatvių šviestuvuose, yra švarus atsinaujinantis energijos šaltinis. Palyginus su tradiciniais energijos gamybos būdais, jis neturi taršos, nėra saugus, paprastas aptarnavimas, o ištekliai niekada nėra išeikvojami. Palyginti su tradicinėmis aukšto slėgio natrio lempomis, ji gali sumažinti anglies dioksido išmetimą. Remiantis statistika, jei visi 20 milijonų Kinijos gatvių lempų bus paversti saulės gatvių lempomis, tai gali sumažinti 25,8 milijono tonų anglies dioksido išmetimų, tai atitinka 10,3 milijardų JAV dolerių anglies dioksido mažinimo išlaidas. Todėl investicijos į saulės gatvių lempų pramonę gali duoti didesnę socialinę naudą.