Kokie yra kaimo saulės gatvių žibintų pranašumai

- Jul 23, 2019-

1. Saulės gatvių žibintai turėtų būti laikinai prižiūrimi arba pakeisti linijomis ir kitomis konfigūracijomis. Pagrindinių gatvių šviestuvų elektros kaina yra didelė: miesto apšvietimo gatvių lempose yra fiksuotos aukštos elektros kainos ir išlaikymo palūkanų normos. Kaimo saulės kelių lempose nėra elektros: kaimo gatvių saulės šviesa yra vienkartinė investicija, nereikalaujanti jokių priežiūros išlaidų, per trejus metus galima susigrąžinti investicijas ir gauti laikiną naudą.

2. Pagrindiniai gatvių šviestuvai gali kelti pavojų saugai, o tai kelia daugybę pavojų statybų kokybei, kraštovaizdžio inžinerijos atnaujinimui, duomenų senėjimui, elektros energijos tiekimo sutrikimui ir vandens bei elektros vamzdynų konfliktams.

3. Pirmiausia klojant kabelį, tinklo apšvietimo gatvių lempų įrengimas ir inžinerija turi sudėtingą operacijų seką, ty kabelio tranšėjos kasimas, tamsaus vamzdžio klojimas, vamzdžių sriegimas, užpildymas ir kita pagrindinė inžinerija, o po to ilgas terminuotas įrengimas Eksploatacijos pradžia, jei kyla problemų dėl vienos linijos, ji bus pertvarkyta dideliame plote, o reljefas ir linija reikalauja didelio susidomėjimo darbo ir pagalbinėmis medžiagomis; ir kaimo saulės gatvės apšvietimo įtaisas yra paprastas: kai sumontuotas kaimo saulės gatvės apšvietimo įtaisas, nereikia kloti sudėtingos linijos, tereikia pasidaryti cementą. Pjedestalas pritvirtinamas nerūdijančio plieno varžtais. Žalioji aplinkos apsauga yra didžiausias kaimo gatvių saulės šviestuvų pranašumas. Kaimo saulės gatvių lempos yra ypač žemos įtampos gaminiai. Tai gali pridėti naujų pardavimo taškų plėtojant ir skatinant kilnias ekologines bendruomenes ir gali toliau mažinti turto valdymo sąnaudas ir sumažinti savininkų vietines išlaidas.