Kokie yra saulės gatvių žibintų trūkumai

- Mar 28, 2019-

Saulės gatvių apšvietimas yra viena iš naujų energijos panaudojimo galimybių. Kadangi ji yra kupina šios technologijos ir nereikalauja papildomų jėgų pagalbos, ji tapo žalia gatvės šviesa ir yra labai ieškoma suaugusiųjų. Saulės gatvių žibintų pranašumai yra labai daug, tačiau kai kurie trūkumai verčia daugelį žmonių to vengti ir nenori sutikti su naujaisiais aukštųjų technologijų produktais. Taigi, pažvelkime šiandien, kokie yra saulės gatvių žibintų trūkumai?

Didžiausi saulės energijos produktų trūkumai yra elektros energijos kaupimo ir oro sąlygos. Saulės gatvių žibintai nėra išimtis. Kai kuriose vietose, kur saulės spinduliai nėra matomi ištisus metus, gatvės saulės šviesos negali būti naudojamos. Šviesos šiose vietose nepakanka daugelį metų, o tai daro didelę įtaką gatvių lempų naudojimo laikui. Todėl šiose vietose galima naudoti tik tradicinį elektrinį apšvietimą. Be to, Kinija vis dar turi daug energijos kaupimo trūkumų, todėl vietovėse, kur nėra pakankamai šviesos, geriau naudoti tradicinius gatvės šviestuvus.

Aukštųjų technologijų produktų kaina paprastai nėra maža. Tas pats pasakytina apie saulės gatvių lempas. Saulės gatvių lempų kaina yra dešimtys kartų didesnė nei paprastų gatvės lempų. Tačiau tam, kad būtų galima jį palaikyti vėlesniame etape, nereikia kitos energijos, jis vis dar yra toli nuo saulės gatvių lempų pranašumų. Tikiu, kad daugiau nei įprasti gatvių žibintai, kad ateityje gyvenime žmonės sunaudos vis daugiau saulės energijos, saulės produktai lėtai integruosis į žmonių gyvenimus, todėl žmonių gyvenimas taps geresnis.