Kai naudojate gatvės saulės šviesas, ar naudojate ličio baterijas, ar švino-rūgšties baterijas?

- May 21, 2019-

1. Ličio akumuliatorius yra mažo dydžio ir lengvas, taupantis laiką ir pastangas

Šiuo metu pirmenybė teikiama visuotinėms saulės gatvių lempoms paprastai yra integruotos gatvių lempos. Jei naudojamas švino-rūgšties akumuliatorių paketas, jį reikia palaidoti požemyje prie stulpo ir įdėti į palaidotą dėžę. Jei naudojama ličio baterija, kurios svoris yra lengvas, ją galima išoriškai pritvirtinti prie skydo galo, taupant laiką ir pastangas.

2. Ličio baterija yra mažiau užteršta nei švino-rūgšties baterija, ekologiška ir ekologiška

Visi žinome, kad švino-rūgštinių baterijų tarnavimo laikas yra trumpas, jos yra pigios, tačiau jas galima pakeisti kartą per metus, o tai labai padidins aplinkos taršą. Be to, pati švino-rūgšties baterija yra sunkesnė už ličio bateriją, o jei ji buvo pakeista, ji visada padarys žalos aplinkai. Ličio baterijos nėra užterštos, o švino rūgšties baterijos yra užterštos sunkiųjų metalų švinu.

3. Ličio baterija yra protingesnė

Šiuo metu ličio baterija tapo vis intelektualesnė, o funkcija tampa vis tobulesnė. Šiuo metu ličio akumuliatorių galima sureguliuoti atsižvelgiant į vartotojo poreikį akumuliatoriui, naudojimo trukmę ir panašiai. Daugybę ličio baterijų galima įdiegti su BMS valdymo sistema. Akumuliatoriaus būklę galima patikrinti mobiliajame telefone realiuoju laiku. Akumuliatoriaus srovę ir įtampą galima nustatyti autonomiškai. Jei yra nenormali situacija, BMS sistema gali automatiškai prisitaikyti.

4. Ličio baterijos tarnauja ilgiau

Metinis švino-rūgštinių akumuliatorių nuostolis yra didelis, todėl jį dažnai reikia keisti kartą per metus ar dvejus. Ličio baterijų tarnavimo laikas yra nuo 3 iki 5 metų, paprastai jas galima naudoti trejus metus. Švino-rūgštinių akumuliatorių eksploatavimo laikas yra 300 kartų. Ličio geležies fosfato akumuliatoriaus 3C ciklas trunka daugiau kaip 800 kartų.

5. Ličio baterija yra saugesnė, neturi atminties efekto

Švino-rūgštines baterijas lengva įvesti, o ličio baterijas - lengvai įvesti. Be to, švino-rūgštinės baterijos turi atmintį, tai yra, įkrovimo efektas atsiranda, kai įkrovimas nėra visiškai išsikrovęs, o tai gali turėti įtakos akumuliatoriaus tarnavimo laikui. Ličio baterija neturi atminties ir gali būti įkraunama bet kuriuo metu. Tai padaro saugesnį ir labiau raminančią. Ličio geležies fosfatas buvo kruopščiai saugiai patikrintas ir nesprogs net sunkiuose susidūrimuose.

6. Ličio akumuliatorių energijos tankis yra didelis

Ličio akumuliatorių energijos kaupimo tankis yra didelis - šiuo metu jis pasiekė 460–600 Wh / kg, tai yra maždaug 6–7 kartus daugiau nei švino-rūgšties akumuliatoriuose. Tai geriau sukaups saulės gatvių šviestuvų energiją.

7. Ličio baterijos saulės gatvių žibintai yra labai atsparūs aukštai temperatūrai

Saulės gatvių žibintai kiekvieną dieną yra veikiami lauko, todėl yra didesnė aplinkos temperatūros paklausa. Ličio geležies fosfato akumuliatoriaus karšta piko temperatūra yra nuo 350 iki 500 ° C, todėl jį galima naudoti nuo -20 ° C iki 60 ° C aplinkoje.

8. Kaina, garantinis laikotarpis

Šiuo metu pagrindinė rinkoje esanti baterija yra 48 voltų. Jei jis bus pakeistas, švino-rūgšties akumuliatorius yra 450 juanių, o garantinis laikotarpis - 1 metai. Ličio baterijos kaina yra gana brangi, jai reikia 1000 juanių, tačiau garantinis laikotarpis yra dveji metai.