Kur yra LED gatvių apšvietimo kanalo konstrukcija

- May 04, 2019-

LED gatvių apšvietimo konstrukcija turi daugybę apribojimų. Tai nėra paprastas mažmeninis pardavimas savo reikmėms, o įmonės ar vyriausybės pirkimas, todėl kanalų statyba nėra tokia paprasta.

LED gatvių apšvietimo įmonių kanalus galima suskirstyti į: inžinerinius (nematomus) ir cirkuliacinius (paskirstymo) kanalus. Inžinerinių kanalų klientai dažniausiai yra vyriausybės. Įmonės dažnai vaidina „integruotų paslaugų teikėjų“ vaidmenį ir turi koordinuoti daugelį ryšių. Progresas. Šio modelio trūkumai yra projekto suskaidymas ir ilgas lėšų grąžinimo laikotarpis.

Norėdami realizuoti pardavimo modelį, su kuriuo susiduria galutiniai klientai, platinimo kanalas turi naudoti tokius partnerius kaip platinimas, agentūra ir franšizė. Šio modelio pranašumas yra tas, kad jis gali greitai išdėstyti ir realizuoti prekių žydėjimo tinklo „žydėjimą visur“, greitai užimti vartojimo sritį ir sutaupyti įmonės rinkodaros išlaidas. Trūkumas yra tas, kad prekiautojo pelningumas ir lojalumas negali būti kontroliuojami. Jei nepakanka viliojančios investavimo skatinimo politikos arba jei pelnas nėra realizuojamas per trumpą laiką po įstojimo, prekiautojams įprasta evakuotis ar imtis kontratakos.

Šiuo metu daugelis statybos projektų kanalų yra perduoti kitoms bendrovėms, skaidrumas yra palyginti menkas, daugelis jų yra aiškiai apibrėžti, o jų veikimo būdas yra vienas, tačiau jį nėra lengva atrasti.