All In One Integruota Solar Street Light

All In One Integruota Solar Street Light

Viskas vienoje integruotoje saulės gatvės šviesoje yra saulės lempos, kuri integruoja didelio efektyvumo saulės kolektorių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įvadas į visus į vieną integruotą saulės gatvės šviesos

1.Product introduction of the all in one integrated solar street light

Viskas vienoje integruotoje saulės gatvės šviesoje yra saulės gatvės lempa, kuri integruoja didelio efektyvumo saulės kolektorių, 8 metų tarnavimo ličio baterijas, didelio apšvietimo efektyvumo LED ir protingą valdiklį, PIR žmogaus kūno indukcijos modulį, apsaugos nuo vagystės montavimo laikiklį ir pan. Pagrindinė sudėtis All į vieną integruotą saulės gatvės šviesos sudaro integruota lempa (built-in: didelio efektyvumo fotovoltinis modulis, didelės talpos ličio baterija, MPPT protingas valdiklis mikro-kompiuterio, didelio ryškumo LED šviesos šaltinis, PIR žmogaus kūno indukcinė zondas, anti-theft montavimo laikiklis) ir lempos stulpas. Taikoma visų rūšių eismo keliams, pagalbiniams keliams, gyvenamiesiems keliams, kiemams, kasybos zonoms ir vietoms, kurios nėra lengva traukti elektros energiją, parko apšvietimui, automobilių stovėjimo aikštelėms, kaimo vietovėms ir pan.

Produkto parametras (specifikacija)

Product Parameter (specification) of the all in one integrated solar street light

Pirmiau pateikta konfigūracija yra tik nuoroda ir faktinė konfigūracija yra sukurta pagal vietos klimato sąlygas ir kliento specialius reikalavimus.

Gamybos informacija

2.Production details of the all in one integrated solar street light

4.Production details of the all in one integrated solar street light

Programa

3. application of the all in one integrated solar street light

Įrengti įvairiuose eismo keliuose, pagalbiniuose keliuose, gyvenamuosiuose keliuose, kiemuose, kasybos zonose ir vietose nėra lengva traukti elektros energiją, parko apšvietimą, automobilių stovėjimo aikštelę, kaimo vietoves ir kt., kad naktį būtų užtikrintas kelių apšvietimas.

Gamybos procesas

5.Production qualification of the all in one integrated solar street lightProduct Certificate

Hot Tags: visi vienoje integruotoje saulės gatvės šviesoje, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like