„Led“ gatvės šviestuvas su saulės skydeliu

„Led“ gatvės šviestuvas su saulės skydeliu

1 .Vaduotos gatvės šviesos su saulės skydeliu įvedimas „Led Street“ žibinto su saulės skydeliu įrengimas yra paprastas ir patogus. Nereikia kloti laidų ir kitų pagrindinių darbų, tokių kaip įprasta gatvės lemputė. Reikia pritvirtinti tik vieną pagrindą. Visos linijos ir valdymo dalys dedamos į ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

1. Įvadas

„LedStreetlight“ montavimas su „saulės skydeliu“ yra paprastas ir patogus. Nereikia kloti laidų ir kitų pagrindinių darbų, tokių kaip įprasta gatvės lemputė. Reikia pritvirtinti tik vieną pagrindą. Visos linijos ir valdymo dalys dedamos į lempos rėmą, kad sudarytų visumą.

Yra integruoti vairuotojo ir pavienių vairuotojų sprendimai, turintys lengvą svorį, ir naudojama lygaus paviršiaus formavimo technologija, leidžianti savaime išsivalyti nuo lietaus.

2. Produkto parametras (specifikacija)

微信图片_20191120173806123

3. Informacija apie produktą

1.details of led street light with solar panel

4. Taikymas

„Ledstreetlightwithsolarpanel“ yra ekologiškesnis pasirinkimas, nes jie nenaudoja elektros energijos, todėl jiems nereikia standartinės elektros energijos. Saulės gatvių žibintus lengva įdiegti ir perkelti į norimą vietą, nes visi laidai yra tame pačiame stulpelyje.

„Ledstreetlight“ su saulės baterijomis naudoja saulės fotoelementus, kad būtų tiekiama elektros energija ir visiškai išnaudojami saulės energijos ištekliai.

Norint gauti ilgalaikę naudą, „Saulės gatvės šviesa“ reikalinga tik viena investicija. Kadangi linija yra paprasta, nėra didelių priežiūros išlaidų, o bendros priežiūros išlaidos yra labai mažos.


2.applied of led street light with solar panel_副本

5. Gamybos procesas

3.production process of led street light with solar panel_副本

微信图片_20191119095452


Hot Tags: led gatvės šviestuvas su saulės skydeliu, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like