Gatvės šviesos laikiklis

Gatvės šviesos laikiklis

Gatvės apšvietimo laikiklio ir viršutinės bei apatinės gatvės lemputės dangtelio kombinacija pritvirtina kitų gatvės apšvietimo dalių vidurinį tvirtinimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mūsų įmonė yra profesionali gamyba, derinama su moksliniais tyrimais ir plėtra, gamyba ir pardavimais. Mūsų pagrindiniai produktai yra saulės šviesos, miesto gatvių šviestuvas, aukšto stiebo lempa, šviesoforo sistema, kelio ženklų serija, apsauginis bėgis ir jų priedai. Mes turime patyrusių inžinierių, kvalifikuotų darbuotojų, pažangiausią įrangą ir griežtą kokybės kontrolės sistemą. Mes griežtai kontroliuojame gaunamus patikrinimus, gamybos procesą, gatavų prekių patikrinimus ir visus susijusius procesus. Dėl mūsų konkurencingų kainų, patikimos kokybės ir puikaus aptarnavimo sėkmingai užmezgėme verslo ryšius su daugeliu kompanijų iš įvairių šalių ir regionų. Sveiki atvykę pirkti ir atstovauti susijusius produktus.


1. Gaminio pristatymas gatvės apšvietimo laikikliui

Gatvės apšvietimo laikiklio ir viršutinės bei apatinės gatvės lemputės dangtelio kombinacija pritvirtina kitų gatvės apšvietimo dalių vidurinį tvirtinimą. Kad būtų lengviau surinkti gatvių žibintus, vamzdžių naudojimas gali smarkiai sumažinti bendrą šviesos korpuso svorį, todėl gatvių žibintų struktūra yra labiau nešiojama ir palanki šilumos išsklaidymui.


2. Gatvės apšvietimo laikiklio gaminio parametras (specifikacija)

gatvės šviesos laikiklis


Turima medžiaga

Anglies plienas, nerūdijantis plienas, spyruoklinis plienas, bronza, žalvaris, vario lydinys, aliuminio lydinys, alavuota skarda, nikelio sidabras, plastikas

Paviršiaus apdorojimas

cinko / nikelio / chromo / alavo dengimas (spalvotas arba natūralus), cinkavimas, anodavimas, aliejaus purškimas, miltelių padengimas, poliravimas, pasyvavimas, teptukas, vielos tempimas, dažymas ir kt.

Galimas metalo apdirbimas

Įrankių gamyba, Prototipas, Pjaustymas, štampavimas, suvirinimas, sriegimas, lenkimas ir formavimas, apdirbimas, paviršiaus apdorojimas, surinkimas

Specifikacija

OEM / ODM, atsižvelgiant į kliento brėžinį ar pavyzdį

Pažyma

ISO9001: 2008 / SGS

Gamybos galimybės

a) Antspaudas: 16– 500 tonų
b) Suvirinimas: anglies dioksido suvirinimas, taškinis suvirinimas, tig suvirinimas, automatizuotas robotinis suvirinimas.
c). Apdirbimas: CNC tekinimo staklės ir mašinų centrai, lengvosios mašinos (gręžimas, frezavimas ir sriegimas).
d). Paviršiaus apdorojimas: cinkavimas, anoduotas, cinko / nikelio / chromo / alavo dengimas, dažymas milteliais, dažymas ir kt.

Taikymas

Automobiliai, baldai, elektronika, žemės ūkis, prietaisai, apšvietimas, pramoninė, statybinė ir kt


Aukščiau pateikta konfigūracija yra tik nuoroda, o tikroji konfigūracija yra suprojektuota
atsižvelgiant į faktines sąlygas ir specialius kliento reikalavimus.


3. Informacija apie gatvės šviestuvo laikiklį

gatvės apšvietimo laikiklio detalės


4. Gaminio savybė ir gatvės apšvietimo laikiklio pritaikymas

1. Gatvės apšvietimo laikiklis gali būti ilgai veikiamas lietaus ir saulės, be korozijos ir senėjimo, po profesionalaus ir kruopštaus suvirinimo.

2. Gatvės apšvietimo laikiklyje naudojami cinkuoti vamzdžiai, specialūs plastikiniai milteliai, purškiami galvanizuotu vamzdžiu po suvirinimo, nėra nulupti ar pakeisti spalvą, palyginti su paprastais korozijai atspariais šepetėlių dažais.

pritaikytas gatvės šviesos laikiklis


5. DUK:

Q1.Kur galiu gauti kainą?
A: Mes paprastai gauname atsiliepimą per 12 valandų po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei labai skubiai norite sužinoti kainą, skambinkite mums arba pasakykite mums savo el. Laiške, kad laikytumei jūsų užklausos prioriteto.

Q2. Ar galiu turėti užsakymo pavyzdį ir koks yra jūsų MOQ?

A: Taip, mes sveikiname pavyzdžių užsakymą, kad patikrintume ir patikrintume kokybę. Mišiniai yra priimtini. Yra žemas MOQ, 1 vnt mėginių tikrinimui.

Q3. O kaip masinės produkcijos pristatymo laikas?
A: Mėginiui reikia 5–7 dienų, masinės gamybos laikotarpiui reikia 2–3 savaitės, jei užsakymo kiekis yra didesnis nei.

Q4. Kaip jūs išsiunčiate prekes ir kiek laiko reikia atvykti?
A: Mes paprastai siunčiame DHL, UPS, FedEx ar TNT. Paprastai atvykti reikia 3–5 dienų. Oro transportas ir jūra taip pat neprivalomi.

5 klausimas: kaip atlikti mokėjimą?

Ats .: Mes galime priimti mokėjimą L / C, T / T, Western Union ar PayPal. Prašau pasakyti mums pageidaujamą mokėjimą, mes jums atsiųsime išsamią informaciją.


Product certification

Hot Tags: gatvės šviesos laikiklis, gamintojai, tiekėjai, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like