Šviesoforo postas

Šviesoforo postas yra svarbi šviesoforo dalis ir svarbi rėmo dalis kelių šviesoforo lempoje. Signalinės lempos polius pagal savo struktūrą yra padalintas į aštuonkampius signalo polius, cilindrinius signalinės lempos polius ir kūginius signalinės lempos polius.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Yangzhou Feilong lempų Manufacturing Co, Ltd, yra Yangzhou City, Jiangsu provincija. Ypatingą dėmesį skiriame LED apšvietimo gaminių tyrimams ir plėtrai, kokybės kontrolei, pardavimui, rinkodarai ir garantiniam aptarnavimui. Pagrindiniai mūsų įmonės produktai yra šviesoforai, saulės šviesos, miesto gatvių apšvietimas, aukšto stiebo lempa, šviesoforo sistema, kelio ženklų serija, apsauginis bėgis ir jų priedai. Sveiki atvykę pirkti ir atstovauti susijusius produktus. Mes visada pateiksime jums puikius produktus ir paslaugas už konkurencingą ir priimtiną kainą.


1, Šviesoforo pašto įvadas

Šviesoforo postas yra svarbi šviesoforo dalis ir svarbi rėmo dalis kelių šviesoforo lempoje. Signalinės lempos polius pagal savo struktūrą yra padalintas į aštuonkampius signalo polius, cilindrinius signalinės lempos polius ir kūginius signalinės lempos polius. Pagal struktūrą jis gali būti suskirstytas į vieno konsoles signalo lempos polius, dvigubo konsoles signalo lempos polius, rėmo signalo lempos polius ir integruotą signalo lempos polių. Žymeklio stulpelį sudaro vertikalus stulpas, jungiamasis flanšas, sumodeliuota svirtis, montavimo flanšas ir palaidota plieno konstrukcija. Vertikalus stulpas arba skersinė svirtis yra pagaminta iš tiesios siūlės arba besiūlio plieno vamzdžio.


2, Šviesoforo posto specifikacija

Šviesoforo postas


Medžiaga

Q195 Q235 Q345 arba kaip jūsų prašymą

Figūra

Apvalus kūginis; Aštuonkampis kūgis; Tiesi aikštė; Vamzdinis pakopinis;
Velenai yra pagaminti iš plieno lakšto, kuris sulankstytas iki reikiamos formos ir suvirinamas išilgai automatiniu lankinio suvirinimo aparatu

Technika

karštai valcuoti

Storis

2-6mm arba kaip jūsų prašymas

Ilgis

4-12m arba kaip jūsų prašymas

Miltelinis dažymas

Gali būti dažomi milteliniu būdu arba dažomi pagal klientų pageidavimus

Laikikliai / rankos

Viengubai arba dvigubi kronšteinai / rankena yra tokios formos ir matmenų, kaip numatyta kliento reikalavime

Cinkavimas

Karšto cinkavimo, kurio storis yra vidutiniškai 80–100 µm

Atsparumas vėjui

Esant vėjo slėgiui 160Km / h


3, Informacija apie šviesoforo postą

Informacija apie šviesoforo postą


4, Šviesoforo pašto ypatybė ir pritaikymas

• vertikali arba skersinė rankena priima tiesią siūlę plieninį vamzdį arba besiūlį plieninį vamzdį; jungiamasis vertikaliosios ir skersinės sijos galas priima tą patį plieninį vamzdį kaip ir skersinė svirtis, o suvirinta armatūros plokštė yra apsaugota.

• Vertikaliam stulpui ir pamatams sujungti naudojami flanšas ir iš anksto įtaisyti varžtai, o pamatui apsaugoti naudojama suvirinimo armavimo plokštė; flanšas naudojamas sujungti horizontalią svirtį ir vertikalaus stulpo galą, o pamatui apsaugoti naudojama suvirinimo armavimo plokštė.

• Karšto cinkavimo lempos vidus ir išorė. Cinkavimo procesas apima valymą, fosfatą, ėsdinimą, cinkavimą, pasyvumą ir pan.

• Aukštis, skersmuo ir storis bus tokie, kokie jums reikalingi. Šviesos stulpo apačioje yra flanšas.

• Galvanizuotas elektrostatinis purškimas. Spalvą galima pritaikyti.

Šviesoforo posto pritaikymas


5, Šviesoforo pašto gamybos procesas

Šviesoforo pašto gamybos procesas


6, Šviesoforo pašto pakuotė ir gabenimas

Šviesoforo pašto pakavimas ir gabenimas

7, DUK

Q1. Kokia yra šviesoforo pašto garantija?

Ats .: Šviesoforo stulpui siūlome 3–5 metų garantiją.

Q2. O kaip šviesoforo posto laikas?

A: Mėginiui reikia 5–7 dienų, masinės gamybos laikotarpiui - 15–20 dienų.

Q3. O kaip sumokėti už šviesoforo postą?

A: banko pervedimas (TT), „PayPal“, „Western Union“, prekybos užtikrinimas; 30% sumos turėtų būti sumokėta prieš gaminant, likusi 70% išmokos turėtų būti sumokėta prieš išsiunčiant.

4 klausimas: ar galiu maišyti skirtingus daiktus viename inde?

A: Taip, skirtingus daiktus galima maišyti viename inde.

Q5. Kokios yra jūsų pakavimo sąlygos?

A: Paprastai tariant, mūsų prekės yra supakuotos į neutralias dėžutes. Jei jis trapus, mes pagaminsime medinius rėmus. Mes taip pat galime pagaminti medinius rėmus pagal jūsų reikalavimus.


Product certification

Hot Tags: šviesoforo postas, gamintojai, tiekėjai, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like