5 saulės vejos šviesos ir LED vejos šviesos aspektai

- May 08, 2019-

1. Saulės vejos šviesa yra žalios energijos šaltinis, kuris saulės šviesą paverčia elektros energija; LED vejos lemputė taip pat yra ekologiškas, ekologiškas ir taršos šaltinis, o jų įrengimas ir priežiūra yra paprasta. Skirtumas tas, kad jei pažeista LED vejos lemputė, ją galima bet kada pakeisti; Pažeidus lempą, sistemos grandinė bus paralyžiuota ir paprastai bus galima naudoti tik bendrą pakaitą, todėl saulės vejos lempos išlaidos bus didesnės.

2. Pagrindinė saulės vejos lempos funkcija turi turėti apšvietimą, jos išvaizda yra menka, ją galima plačiai pritaikyti toje vietoje, kur reikia žalinimo; LED vejos lempa pasižymi stipriomis apšvietimo funkcijomis ir dekoracija, tinkama žmonių gyvenimui. Kiekvienas erdvės kampas krenta, žaisdamas pagražinimų ir apšvietimo vaidmenį.

3. Saulės vejos lempai reikia daug elektros energijos, o LED vejos lempos elektros energija yra žemos įtampos žemo įtampos didelio efektyvumo šviesa, todėl nereikia didelės galios. Tai taip pat sukuria LED vejos lempos įtampos stabilumą ir leidžia geriau apšviesti. Nors saulės vejos šviesa gali savarankiškai paversti saulės energiją į elektros energiją, šviesa gali būti apšviečiama, tačiau ji neturi stabilumo ir valdymo. LED vejos lemputė gali greitai ir lengvai užbaigti energijos perdavimą ir apšvietimą per maitinimo šaltinį, o tai paprasta ir patogu valdyti ir valdyti.

4. Palyginti su LED vejos lempa, saulės vejos lempa neturi ilgo LED vejos lempos tarnavimo laiko. LED vejos šviesa Dėl LED savybių lempos korpusas gerai išsklaido šilumą, o šviesos skilimas yra mažas. Saulės energija yra energija, kurią paverčia saulė. Galia naudojama gana nedaug, todėl šviesos generavimo laikas yra trumpas ir nėra geros šilumos išsklaidymo funkcijos, kuri yra linkusi į šviesos skilimą. Ypač lietingomis dienomis saulės vejos žibintai yra naudojami trumpą laiką arba daro įtaką naudojimui, o LED vejos žibintai oro sąlygų visiškai nepaveikia.

5. Saulės vejos lemputė gali praleisti tik didelės galios bendrą akumuliatoriaus apšvietimą, o LED vejos lemputė priima žemos įtampos žemos įtampos didelio ryškumo apšvietimą. Saulės vejos lempa naudoja akumuliatorių, kurį per saulės bateriją gali paversti elektros energija, o LED vejos lempa priima LED vamzdį, kad apšviestų šviesą, o tai yra saugu ir efektyvu. Palyginti su saulės vejos ir LED vejos žibintais, LED vejos žibintai kainuoja mažiau. Efektyvus energijos vartojimas gali būti perdirbamas ir pakartotinai naudojamas.