Kiek laiko keičiasi saulės gatvės šviesos akumuliatorius

- Jun 26, 2019-

Saulės gatvių šviesa yra svarbi administracinio kaimo gatvių apšvietimo ir Huimino projekto dalis. Jis yra ekologiškas, taupo energiją, o gatvės apšvietimas yra didesnis. Nuo pat jo įdiegimo kaimo žmonių gyvenimas buvo labai patogus. Nuo tada, kai 2013 m. Buvo sumontuoti saulės gatvių žibintai, naktiniame danguje gatvės lemputė apšvietė ramų kalnų kaimą, apšvietė žmonių širdis ir apšvietė kelią masėms atsikratyti skurdo.

Saulės gatvių lempų akumuliatorių keitimo projektas, įsteigti saulės energijos gatvių lempų keitimo projekto darbo vadovaujančią grupę, atsakingą už specialų personalą Baocun, Baoxiang Town, tuo pačiu metu miestelius, kaimus organizuojant dokų sujungimą, koordinavimą, valdymą, sekimą, priežiūrą, padėti statybų šaliai atlikti saulės gatvių šviestuvus. Pakeiskite darbus.

Po daugiau nei ketverių eksploatavimo metų saulės gatvės šviesos akumuliatorius nesibaigė, o kai kurie gatvės žibintai turi problemų dėl to, kad apšvietimo laikas yra per trumpas arba nėra ryškus. Reaguojant į šią situaciją, buvo pradėtas saulės gatvių lempų akumuliatorių keitimo projektas.