Kiek yra vejos šviestuvų

- Apr 09, 2019-

Vejos žibintai, kaip rodo pavadinimas, daugiausia yra vejos ar gėlių lovos suprojektuotos lempos. Subtilus vaizdas ir švelnus apšvietimas suteikia miesto saugumui ir grožiui daug saugumo ir grožio. Be to, vejos lempa paprastai turi patogaus montavimo ir stipraus dekoravimo savybes ir paprastai naudojama dekoratyviniam žaliųjų diržų apšvietimui parkuose, soduose, aikštėse, bendruomenėse ir panašiuose dalykuose.

Saulės vejos lempa darbui naudoja daugiausia saulės baterijos. Kai saulės baterija dienos metu apšviečiama saulės šviesa, šviesos energija paverčiama elektros energija ir kaupiama akumuliatoriuje, o tada akumuliatorius yra vejos lempos šviesos diodas vakare. Pateikite galią. Tai yra saugesnės, efektyvesnės energijos vartojimo, patogios ir ekologiškos nei įprastos vejos lempos.

Vejos lemputės, kai kurios iš jų pagamintos iš prašmatnių gyvūnų ar augalų, dedamos į veją taip gražiai kaip skulptūra. Taip pat daug dėmesio skiriama vejos žiburių išdėstymui ir vejos žibintų išdėstymui. Per tankus, kad visa erdvė atrodytų standi, o per reta - visa erdvė taps monotoniška.

Įprastomis sąlygomis vejos lempa bus tinkamai užšifruota šalia laiptelių, žolės, kampų ir gėlių stovų. Tokia tvarka siekiama užtikrinti naktį vaikščiojančių žmonių saugumą, tuo pačiu gražinant aplinką.

(1) 0,5 m aukščio vejos lempa, energiją taupanti lempa, kurios šviesos šaltinis yra apie 23 W, reikalingas atstumas yra apie 11 metrų.

(2) Jei vejos šviesos šaltinis yra 36W arba 70W metalo halogenido arba natrio lemputė, atstumas yra 6–10 metrų.

(3) Vejos žibintai yra aplinkos dekoravimo ir kelionių poreikis. Įprastomis sąlygomis atstumas turėtų būti 6-8 metrai.