Kaip išvengti LED gatvių žibintų apšvietimo problemos

- Jun 05, 2019-

1. Patikrinkite akumuliatoriaus įkrovimą ir išsikrovimą

Daugelyje LED gatvių šviestuvų yra akumuliatorių. Kad baterijos tarnautų ilgiau, jas turime dažnai tikrinti. Norėdami patikrinti, ar akumuliatoriaus įkrovimas ir išsikrovimas normalus, pirmiausia patikrinkite akumuliatoriaus išsikrovimą. Kartais taip pat turime patikrinti LED gatvės lempos elektrodus ar laidus, ar nėra korozijos požymių, jei tokių yra, kuo greičiau su juo susidoroti, kad išvengtume didesnių problemų.

2. Patikrinkite valdiklio būklę

LED gatvių žibintai yra vėjo ir lietaus lauke, todėl turėtume patikrinti, ar LED gatvių apšvietimo valdiklyje nėra pažeidimų ar nėra vandens, esant stipriam vėjui ir stipriam lyjant. Tokių atvejų yra keletas, tačiau juos radus reikia išspręsti laiku. Tik dažnai tikrindami, LED gatvių žibintai gali būti naudojami ilgesnį laiką.

3. Patikrinkite LED gatvės lempos lempos korpusą

LED gatvės lempos šviesos diodų korpusas taip pat yra labai vertas dėmesio. Būtina visada patikrinti, ar lempos korpusas nepažeistas ar nesandarus. Nesvarbu, kokia situacija susidaro, ji turėtų būti kuo greičiau išspręsta, ypač nutekėjimo reiškinys, pirmą kartą susidūrus su juo, kad būtų išvengta elektros šoko avarijų.