Šviesos stulpų, lempų ir kabelių, skirtų saulės gatvių lempoms, montavimas

- Jul 03, 2019-

Prieš montuodami stulpą, apžiūrėkite saulės gatvės lempos stulpelio suvirinimą tolygiai ir be suvirinimo. Purkštuve neturėtų būti būgno, skylių, įtrūkimų ar nuotėkio purškalo. Saulės gatvės lempos veleno tiesumo paklaida yra mažesnė kaip 3%.

Įrengdami saulės gatvės šviesos stulpą, stenkitės, kad paviršiaus danga nebūtų sužeista ar supjaustyta. Griežtai draudžiama naudoti plieninės vielos lyno įvorę, kad ji būtų tiesi arba mestų žemyn nuo transporto priemonės.

Saulės gatvės šviesos stulpai turėtų būti montuojami tiesiai, o vertikalusis nuokrypis turėtų būti ne didesnis kaip pusė lempos galiukų skersmens. Saulės gatvės šviesos stulpai turėtų būti išdėstyti ties linija, lygiagrečia kelio išilginei ašiai, o šoninis poslinkis turėtų būti ne didesnis kaip pusė šaknies skersmens.

Prieš įrengiant šviesos šaltinį, būtina patikrinti, ar jis normalus, kad po įrengimo išvengtumėte nereikalingų rūpesčių, kurie gali būti pažeisti tranzito metu.

Šviestuvas turi būti tiesus ir statmenas išilginei kelio ašiai. Klaida yra ne didesnė kaip 3 laipsniai. Po vizualaus apžiūros nėra įdubimo.

Kai yra sumontuotas saulės gatvės šviesos stulpas, kiekvienos dalies varžtus reikia sutvirtinti plokščiu spyruokliniu padu. Po užveržimo varžto atsukta veržlė turėtų būti ne mažesnė kaip dvi duobutės.

Žibinto dangtelio ir lempos korpuso varžtai turi būti pritvirtinti, o dalis, kurią gali pasukti vėjo slėgis, turėtų būti sustiprinta.