Įvadas į lempų tipus

- Apr 30, 2019-

Sietynai: dažniausiai naudojamos europietiškos žvakidžių sietynai, kiniškos sietynai, krištolo sietynai, pergamentinės sietynai ir stilingos sietynai. Svetainėje yra dviejų tipų vienos galvos ir kelių galvų sietynai. Pirmasis dažniausiai naudojamas miegamuosiuose ir restoranuose; pastarasis yra labiau tinkamas montuoti gyvenamajame kambaryje. Liustra turi būti ne žemesnė kaip 2,2 metro nuo žemės.

Lubų lemputė: lubų lempa dažniausiai naudojama kaip lubų gaubto lempa, kupolo lubų lempa, pusiau sferinė kupolo lempa, pusiau plokščia rutulinė lubų lempa, maža stačiakampio dangčio lubų lempa ir pan. Lubų šviestuvai yra tinkamesni apšvietimui gyvenamajame kambaryje, miegamajame, virtuvėje, vonios kambaryje ir kt.

Grindų lempa: Grindų lempa dažnai naudojama vietiniam apšvietimui, pabrėžiant judėjimo patogumą ir yra labai praktiška kuriant kampinę atmosferą. Grindų lempos šešėlio apatinė dalis turėtų būti daugiau nei 1,8 metro virš žemės.

Sieninis šviestuvas: sieninis šviestuvas labiau tinka miegamajam, vonios kambariui ir pan. Dažniausiai naudojamos yra dvigubos galvos magnolijos sieninė lempa, dvisienė alyvuogių sieninė lempa, dviguba galva būgno sieninė lempa, dviguba galva nėrinių taurės sieninė lempa, nefrito kolonėlės sieninė lempa ir pan. Sieninės lempos montavimo aukštis neturėtų būti mažesnis kaip 1,8 metro nuo žemės paviršiaus.

Stalinė lempa: Stalinė lempa yra tam tikras buitinis prietaisas, naudojamas apšvietimui. Pagrindinė jo funkcija yra sukoncentruoti šviesą mažame plote, kuris yra patogus darbui ir studijoms.

Amatų žvakės: Amatų žvakės ir žvakidės gali sukurti kitokį stilių. Žvakės yra įvairių spalvų ir formų. Žvakidės gali būti suskirstytos į stiklines, aliuminines, aliumines, keramines, nerūdijančio plieno žvakides, medines.