LED gatvių šviesos žinios

- Mar 31, 2019-

Pagrindinis šilumos išsklaidymo schemos veiksnys yra tas, kad LED gatvių lempų maitinimo šaltinį galima naudoti karštoje būsenoje, kad žymiai prailgintų jo eksploatavimo laiką. Paprastai naudojamas aliuminio lydinys, kuris lengviau išsklaido šilumą. Tai yra, LED gatvės šviesos galios rutulys yra pritvirtintas prie aliuminio pagrindo, o išorinis šilumos išsiskyrimo plotas yra maksimalus.

Kokia yra tinkamiausia darbinė srovė LED gatvių apšvietimui?

Pavyzdžiui, šviesos diodo vardinė darbinė srovė yra 350 mAh. Kai kurios gamyklos tuo naudojasi pradžioje ir projektuoja 350 mA. Tiesą sakant, darbinė šiluma šioje srovėje yra labai rimta. Atlikus daugybę palyginimo testų, idealu suprojektuoti 320 mA. . Sumažinkite šilumą ir daugiau elektros energijos paverskite matoma šviesa.

Kodėl LED gatvių šviesos šaltinis turėtų būti pastovus?

LED apšvietimo medžiagos savybės lemia, kad ją labai veikia aplinka. Pvz., Pasikeitus temperatūrai, padidės šviesos diodo srovė, padidės įtampa, taip pat padidės šviesos diodo srovė. Ilgalaikis veikimas viršijant vardinę srovę žymiai sutrumpins LED lempos tarnavimo laiką. Šviesos diodo nuolatinė srovė turi užtikrinti, kad veikiant dabartinei vertei nesikeistų keičiantis aplinkos veiksniams, tokiems kaip temperatūra ir įtampa.