„Led“ gatvių apšvietimo apšvietimo projektas

- Mar 26, 2019-

LED apšvietimo pramonės apšvietimui ir apšvietimo projektui įtaką daro pasaulinė aplinka, taip pat pramonės specifika. LED gatvių apšvietimo energijos tiekimas yra būtent pagrindinis LED plėtros prioritetas. Su tuo susijusiam LED technologijos dizainui jau yra daugybė sprendimų ir unikalių projektavimo būdų. Pažvelkime į tai po vieną.

1. Pačios LED gatvės lempos savybės - vienkryptis šviesos pobūdis, nėra šviesos sklaidos, kad būtų užtikrintas šviesos efektyvumas.

2. Šviesos diodų gatvių žibintai turi automatinius energijos taupymo įtaisus, kuriais galima maksimaliai sumažinti galią ir sutaupyti energijos, kai įvykdomi skirtingų laikotarpių apšvietimo reikalavimai.

3. Kiekvienas vienetinis LED lustas turi nedidelį tūrį, todėl gali būti pagamintas iš įvairių formų ir tinkamas kintančiai aplinkai.

4. Ilgas tarnavimo laikas: gali būti naudojamas.

5. Paprastas montavimas: nereikia pridėti laidų be lygintuvų, tiesiogiai įstatykite lempų galvutes ant polių arba įdėkite šviesos šaltinį į lempos korpusą.

6. Patikima kokybė: visi grandinės maitinimo šaltiniai naudoja aukštos kokybės komponentus, kiekvienas šviesos diodas turi atskirą apsaugą nuo viršsrovių, nereikia jaudintis dėl sugadinimo.