„Street Street Light Plus“ vertikalus ekologiškumas yra savotiška patirtis

- Jun 17, 2019-

LED gatvės šviesos stulpai Londono gatvėse buvo paversti žaliuojančių augalų stulpais, siekiant skatinti biologinę įvairovę ir išvalyti orą.

Pranešama, kad tai testas, atliktas Ebury gatvėje Belgravijoje, Londone. Bandymo planas yra skirtas šešiems gatvėje esantiems šviesos poliams. LED lempų stulpai buvo paversti stulpais, kuriuose yra augmenijos, vadinamosios vertikaliosios žalumos, eilės.

Prie LED lempos stulpo pritvirtintas įtaisas vadinamas „Smart Pillar“ ir buvo sukurtas „Scotscape Group“ bei Grinvičo universiteto.

Jis gali būti lengvai montuojamas ant esamų LED gatvių apšvietimo stulpų, jų nepažeisdamas, taip pat gali perdirbti vandenį ir sumažinti atliekų kiekį. Audiniai, skirti sulaikyti vandenį, naudojami maksimaliai. Be to, jame įrengta savaeigė laistymo sistema, kurią maitina saulės kolektoriai, įterpti į dizainą.

Regioną valdanti nekilnojamojo turto bendrovė „Grosvenor Estates“ teigė, kad, be tiesioginės naudos aplinkai, vis daugiau įrodymų, kad integruoti ir sustiprinti ekologiškumą pastatytoje aplinkoje gali sumažinti stresą, kraujospūdį ir širdies ritmą, kartu prisidedant prie psichinės sveikatos ir laimė. jausmas.

LED gatvių šviestuvų poveikį aplinkai stebės „Grosvenor“ Londono oro kokybės tinklas ir oro kokybės monitorius, kurį valdys „King's College London“.