Saulės gatvių šviesos kokybės matavimas

- Aug 12, 2019-

Pirmiausia turėtume suprasti komponentus, o konkrečių komponentų rūšių turėtų būti palyginti daugiau. Daugiausia yra tokių komponentų kaip akumuliatorių plokštės, saulės baterijos, saulės valdikliai ir šviesos šaltiniai. Todėl, renkantis saulės elementą, reikėtų atsižvelgti į tokius veiksnius kaip fotoelektros skydelio medžiaga, spalva, spalvų skirtumas, įkrovimo srovė, atviros grandinės įtampa ir konvertavimo efektyvumas. Rinkdamiesi akumuliatorių, turėtumėte žinoti konkretų tipą, iškrovos greitį, darbo aplinką ir tt. Be abejo, renkantis valdiklį, jūs taip pat turėtumėte suprasti, koks yra atsparumas vandeniui.

Antra, žinoma, rinkdamiesi turėtumėte suprasti ir konkrečią atitikimo situaciją. Daugelis gamintojų, kai gaminami produktai, atitinkamas stabilumas nėra toks stiprus, pagrindinė priežastis yra ta, kad derinant yra atitinkamų problemų. Našumo suderinimas yra viena iš svarbiausių metrikų, todėl svarbu suprasti atitikimo našumą.

Tuo pačiu metu, išskirdami saulės gatvių žibintų kokybę, turėtumėte suprasti ir konkrečią aplinką. Dėl skirtingo klimato, medžiagų pasirinkimo, atitinkami reikalavimai medžiagoms natūraliai bus skirtingi. Pvz., Tose vietose, kur temperatūra yra palyginti žema, reikalinga speciali lempos galvutė pagal užsakymą.

1 Road Sign Post