Keletas bendrų problemų, susijusių su LED gatvių žibintais

- Jun 12, 2019-

1. LED gatvės lemputė nėra ryški

Problema, kad LED gatvės šviesa nėra ryški, išties labai gėdinga. Kaip turėtume išspręsti šią problemą? Visų pirma, pirmiausia turime patikrinti grandinę, nes daug kartų LED gatvės šviesa nėra ryški, tai gali būti grandinės gedimas. Jei patikrinus nėra problemų su grandine, tai turėtų būti disko problema.

Vairuotojas kontroliuoja srovę ir įtampą. Jei srovė, įtampa yra per didelė arba per maža, gatvės lemputė nebus ryški. Jei aptinkama, kad tai yra disko problema, norint jį pakeisti, turite įsigyti naują diską.

2. Problema, kad LED gatvės lemputė mirksi išjungus šviesą

Išjungus gatvės šviesos diodų lemputę ir vis dar mirksi lempos galvutė, pirmiausia turėtume atsižvelgti į linijų problemą. Gali būti, kad nulinės jungiklio valdiklio linijos turi problemų. Jei taip yra, turime laiku jį išspręsti, kad išvengtume pavojaus. Jei patikrinus grandinę nerandama problemų, greičiausiai tai yra pati savaiminė srovė, kurią sukuria pati LED gatvės lempa. Norėdami išspręsti šią problemą, turime nusipirkti 220 V relę, ritę ir elektros lemputę nuosekliai, galite išspręsti šią problemą.

3. LED gatvių šviesos ryškumas yra tamsus

Aš tikiu, kad visi, kas matė LED gatvių lempų galvutes, žino, kad lempų galvutės paprastai yra pagamintos iš lempučių karoliukų. Lempos karoliukai yra stygų eilutė. Jei vienas iš stygos lempučių karoliukų sudegs, kiti stygos karoliukai neužsidegs. Jei visa rutuliukų eilutė bus sudeginta, visa lemputė neužsidegs.

Išdegusių lempų rutuliukai yra matomi išvaizda, o patamsėjus šviesai, gali sudegti ir atskiros lempos rutuliukai. Žinoma, jei ant kiekvienos lempos eilutės dega lempos rutulys, pagalvokite, ar tai kondensatorius, ar rezistorius.