Naujoji kaimo saulės gatvės lemputė iš tikrųjų yra tokia

- Jul 17, 2019-

Didėjant žemės išteklių trūkumui, didėja pagrindinės energijos investicinės išlaidos, o saulės energija vis labiau vertinama kaip neišsenkantis ir neišsemiamas saugos ir aplinkos apsaugos šaltinis. Saulės apšvietimas turi energijos taupymo, aplinkos apsaugos, saugos, be laidų, lengvo montavimo, intelektualaus valdymo ir galimybės bet kada pakeisti padėtį padėtų privalumų. Kaip saugi ir aplinkai nekenksminga egzistavimo priemonė, ji, savaime suprantama, yra šios pramonės lyderė. Nauji kaimo saulės gatvių žibintai natūraliai gimsta.

Skirtingai nuo tradicinių gatvių šviestuvų, saulės šviesos diodai yra ekonomiški, nes jų nereikia prijungti prie tinklo ir yra labai perspektyvūs saulėtose šalyse, todėl jie idealiai tinka naudoti ne tinkle. Net ir sutemus, atokiose vietose esantys saulės gatvių žibintai vis tiek veiks tinkamai, o tai pagerins vietinių žmonių gyvenimo lygį. Šie veiksniai paskatins daugiau nei 1000 kaimų aktyviai įrengti saulės šviesos diodų gatvių šviestuvus. Daugybėje Indijos, Kinijos ir Afrikos kaimų buvo sumontuoti saulės šviesos diodai.

Gyventojus domina ne paprasti gatvių žibintai, o gatvių žibintai su saulės baterijomis, sumontuotomis viršuje. Šio tipo lempos dienos metu sugeriamą saulės energiją paverčia elektros energija ir kaupia ją akumuliatoriuje apšvietimui naktį. Saulės gatvių žibintuose nereikia įrengti akumuliatoriaus dėžės. Didžiausias saulės gatvių šviestuvų pranašumas yra tas, kad gatvių žibintai yra ryškesni ir ilgesnių lietaus dienų skaičius yra ilgesnis, o tai labai tinka silpno apšvietimo vietose.