Kokios yra pagrindinės saulės vejos lempučių savybės

- May 31, 2019-

1. Didelis efektyvumas ir energijos taupymas: Jei tai yra saulės vejos lempa, pėdos kristalinis silicio saulės elementas paprastai naudojamas kaip lempos energijos generavimo sistema. Ypatinga saulės energijos baterija naudojama energijai ir elektrai taupyti. Lietinga diena gali būti nuolat apšviesta 3–5 naktimis be kito energijos tiekimo. .

2. Ilgas tarnavimo laikas: bendras vejos lempos dizainas trunka daugiau nei 20 metų, naudojamas aukšto pralaidumo stiklo laminavimo procesas, kiekvieno aksesuaras yra nuoseklus, unikalus energiją taupantis dizainas, akumuliatoriaus veikimo laikas yra nuo 2 iki 3 kartų ilgiau nei įprasta technologija.

3. Didelis ryškumas: dabar naujoji saulės vejos lemputė gali naudoti 140 lm / w LED šviesos šaltinį, 50% ryškesnį už įprastą saulės LED vejos apšvietimą.

4. Aukšta kokybė ir didelis patikimumas: vejos lempoms keliami aukšti kokybės reikalavimai, gamintojai turi pasirinkti pažangią įrangą, geras medžiagas, kad užtikrintų kokybę, ir atlikti išsamų medžiagų patikrinimą, suvokti kiekvieno gamybos proceso kokybę, gatavo produkto patikrinimą, Prekių tikrinimas, griežtai laikantis ISO kokybės vadybos sistemos reikalavimų visuotiniam kokybės valdymui.

5. Lempos korpusas suprojektuotas su labai stipria struktūra, kuri yra atspari vandeniui, atspari vėjui ir atspari išorinėms jėgoms.

6. Patogus montavimas: nepriklausomas maitinimo šaltinis, nereikia montuoti ar iš anksto įtaisyti perdavimo linijų, paprasta konstrukcija ir maža statybos kaina.

7. Automatinis valdymas: saulės vejos lempos apšvietimui ir užgesimui reikalingas saulės šviesos jutiklio valdymas, tai yra, šviesos valdymo funkcija, taip pat turi energijos taupymo režimą ir automatiškai sumažina šviesos šaltinio išėjimo galią, kad taupytų elektros energiją. jei naktį mažiau pėsčiųjų.

8. Aukštas saugumas: saulės vejos lempa yra žemos įtampos gaminys, kuriam naudojamas nuolatinės srovės 4V arba 6V maitinimo šaltinis, saugu ir nekenksminga, veiksminga mažų vaikų, pėsčiųjų ir gyvūnų apsauga.