Kodėl verta pirkti saulės gatvės šviestuvus

- Jul 24, 2019-

Įdiegus saulės gatvės lempą, nebūtina nustatyti sudėtingos grandinės. Baterijos duobei, kurią galima pritvirtinti cinkuotais varžtais, naudojama tik cemento bazė. Nereikia sunaudoti daug darbo jėgos, materialinių išteklių, finansinių išteklių, paprasto įrengimo, nereikia laidų ar „atidaryti pilvo“ norint kasti konstrukciją, nėra elektros energijos tiekimo nutraukimo ir rūpesčių dėl energijos, jis toks kaprizingas!

Saulės lempų tarnavimo laikas yra daug didesnis nei įprastų elektrinių lempų. Pavyzdžiui, pagrindinio saulės lempų komponento, saulės modulių, tarnavimo laikas yra 25 metai; pradinės įprastų lempų investicijos yra daug didesnės nei pradinės saulės lempų investicijos. Trumpai tariant, visiškai akivaizdus saulės lempų savybių palyginimas siekiant sutaupyti investicijų.

Saulės gatvių šviestuvai yra investuojami vieną kartą ir ilgą laiką buvo naudingi. Kadangi linijos yra paprastos, nereikia mokėti priežiūros išlaidų ir nereikia mokėti brangiai kainuojančių elektros energijos. Pvz., Miesto grandinės šviestuvai turi dideles elektros energijos sąnaudas ir sudėtingas linijas, todėl jiems reikia ilgalaikės nepertraukiamos linijų priežiūros. Esant ypač nestabiliai įtampai, natrio lempa yra linkusi būti neišvengiama, o ilgėjant amžiui, linijos senėjimo ir priežiūros išlaidos didėja kiekvienais metais.