Saulės kraštovaizdžio apšvietimas

Saulės kraštovaizdžio apšvietimas daugiausia naudojamas miesto kelių, komercinių ir gyvenamųjų rajonų, parkų, lankytinų vietų, aikščių ir kt. Apšvietimui ir dekoravimui. Saulės kraštovaizdžio apšvietimas daugiausia priklauso nuo saulės kolektorių, kad būtų galima gaminti elektrą. Jis per saulės valdiklį kaupia energiją akumuliatoriaus baterijoje be rankinio valdymo.
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Yangzhou Feilong Lamp Manufacturing Co Ltd“ yra įsikūręs Guoji pramoniniame parke, šiauriniame Jangdžou priemiestyje, patogiu transportu. Tai kelių apšvietimo įmonė, integruojanti projektavimo, kūrimo, gamybos, surinkimo, montavimo ir priežiūros paslaugas. Mūsų pagrindiniai produktai yra kraštovaizdžio, saulės šviesos, miesto gatvių šviestuvai, aukšto stiebo lempa, šviesoforo sistema, kelio ženklų serija, apsauginis bėgis ir jų priedai. Mūsų gaminiai yra plataus spektro, geros kokybės, pagrįstos kainos ir madingi. Jie plačiai naudojami namų ūkiuose ir pramonėje ir pelnė vieningą mūsų klientų pagyrimą. Sveiki atvykę pirkti ir atstovauti susijusius produktus.


1, Saulės kraštovaizdžio apšvietimo įvadas

Saulės kraštovaizdžio apšvietimas daugiausia naudojamas miesto kelių, komercinių ir gyvenamųjų rajonų, parkų, lankytinų vietų, aikščių ir kt. Apšvietimui ir dekoravimui. Saulės kraštovaizdžio apšvietimas daugiausia priklauso nuo saulės kolektorių, kad būtų galima gaminti elektrą. Jis per saulės valdiklį kaupia energiją akumuliatoriaus baterijoje be rankinio valdymo. Nesvarbu pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą, jis gali automatiškai atsidaryti ir užsidaryti atsižvelgiant į šviesos lygį. Visas įkrovimas, iškrovimas, atidarymas ir uždarymas - visas intelektualusis ir automatinis valdymas. Pats saulės kraštovaizdžio apšvietimas turi didelę dekoratyvinę vertę. Tai taip pat pabrėžia meno lempų kraštovaizdžio harmoniją ir suvienodinimą su vaizdingos vietos istorija ir kultūra, supančia aplinka, skirtingų režimų naudojimu, skirtinga šviesa ir ryškumu statybose.


2, Saulės kraštovaizdžio apšvietimo specifikacija

Saulės kraštovaizdžio apšvietimas

Vata

10 W + 10 W (pritaikyta)

saulės skydelis

60 W (pritaikyta)

Šviesos šaltinis

LED

Lempos šviesos efektyvumas (lm / w)

100–130 lm / v

Kūno spalva

Žalia / juoda / pritaikyta

Spalvos temperatūra (CCT)

2700K – 6500K

CRI (Ra>)

≥70

Kontroleris

įskaitant

Baterija

60AH ličio baterija

Darbinė temperatūra (℃)

-35 ° C ~ 45 ° C

IP Ratinas

IP65

Dydis

3m ~ 4m

Medžiaga

Aliuminis

Garantija (metai)

3


Aukščiau pateikta konfigūracija yra skirta tik nuorodoms. Mes parengsime jums priimtiniausią ir ekonomiškiausią schemą, atsižvelgdami į vietos sąlygas ir klientų reikalavimus.


3, Saulės kraštovaizdžio apšvietimo detalės

Saulės kraštovaizdžio apšvietimo informacija


4, Saulės kraštovaizdžio apšvietimo ypatumai ir taikymas

• Ypatingai ilgas tarnavimo laikas: puslaidininkinis lustas yra šviečiantis, be gijų, be stiklo lemputės, nebijantis vibracijos, lengvai nesulaužomas, ilgas apšvietimo laikas, tarnavimo laikas iki 50 000 valandų

• Sveika ir nekenksminga: linijoje nėra ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, ji neskleidžia radiacijos.

• Ekologiška aplinkos apsauga: be kenksmingų elementų, tokių kaip gyvsidabris ir ksenonas, palengvina regeneraciją ir naudojimą bei nesukelia elektromagnetinių trukdžių

• Optinis efektyvumas: 90% energijos virsta matoma šviesa.

• Aukštas saugos koeficientas: naudojant žemos įtampos nuolatinės srovės maitinimo šaltinį, jis pasižymi saugumo, patikimumo ir ilgo tarnavimo savybėmis. Ji taip pat turi apsaugos nuo vagysčių funkciją, kuri sustiprina pačių lempų ir žibintų saugą.


Saulės kraštovaizdžio apšvietimo pritaikymas


5, Saulės kraštovaizdžio apšvietimo gamybos procesas

Saulės kraštovaizdžio apšvietimo gamybos procesas


6, Saulės kraštovaizdžio apšvietimo pakavimas ir gabenimas

Saulės kraštovaizdžio apšvietimo pakavimas ir gabenimas


7, DUK

Q1. Aš esu mažas didmenininkas, ar sutinkate su nedideliu užsakymu?
A: Ne problema, jei esi mažas didmenininkas; mes norėtume augti kartu su jumis.

Q2. Ką apie saulės kraštovaizdžio apšvietimo laiką?

A: Mėginiui reikia 5–7 dienų, masinės gamybos laikotarpiui paprastai reikia 2–3 savaitės.

Q3. O kaip dėl saulės kraštovaizdžio apšvietimo mokėjimo sąlygų?

A: banko pervedimas (TT), „PayPal“, „Western Union“, prekybos užtikrinimas; 30% sumos turėtų būti sumokėta prieš gaminant, likusi 70% išmokos turėtų būti sumokėta prieš išsiunčiant.

Q4. Kaip elgtis sugedus?

A: Pirma, mūsų produktai yra gaminami pagal griežtą kokybės kontrolės sistemą, o trūkumų lygis bus mažesnis nei 0,1%. Antra, garantiniu laikotarpiu mes suremontuosime ar pakeisime gaminius su trūkumais.

Q5. Ar gerai spausdinti savo logotipą ant saulės kraštovaizdžio apšvietimo?

A: Taip. Prašome oficialiai pranešti mums prieš gaminant ir pirmiausia patvirtinti dizainą remiantis mūsų pavyzdžiu.


Product certification

Hot Tags: saulės kolektorių apšvietimas, gamintojai, tiekėjai, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like