12 W saulės gatvės šviestuvas

12w saulės gatvės šviestuvas, maitinamas saulės energija - nereikia elektros lizdo ir laidų. Jis pagamintas iš metalo, nepraleidžiamo oro sąlygų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Yangzhou Feilong Lempos Manufacturing Co, Ltd, įkurta 2006 m., Buvo įsipareigojusi kurti išskirtinius, gražius, saugius, ekologiškus, energiją taupančius apšvietimo produktus. Mūsų pagrindiniai produktai yra saulės šviesos, miesto gatvių šviestuvas, aukšto stiebo lempa, šviesoforo sistema, kelio ženklų serija, apsauginis bėgis ir jų priedai. Mūsų produktai laimėjo didelį populiarumą vidaus ir užsienio rinkose. Mūsų pardavimo ir aptarnavimo tinklas laimėjo gerą reputaciją apšvietimo pramonėje užtikrinant kokybę ir patenkinamą aptarnavimą. Mes tikimės bendradarbiauti su naujais klientais siekiant abipusės naudos, kad visapusiškai patenkintume rinkos įvairinimo poreikį. Sveiki atvykę pirkti ir atstovauti susijusius produktus.


1. Produkto pristatymas 12w saulės gatvės šviesos12w saulės gatvės šviestuvas, maitinamas saulės energija - nereikia elektros lizdo ir laidų. Jis pagamintas iš metalo, nepraleidžiamo oro sąlygų.
Pasinaudokite ypatingai stipriu LED apšvietimu, kai „PIR“ judesio jutiklis aptinka žmogaus judėjimą naktį. Dienos metu labai efektyvus saulės skydelis surenka energiją iš saulės ir kaupia šią energiją pažangioje ličio baterijoje. Naktį automatiškai įsijungia galingi šviesos diodai, užtikrinantys aplinkos apšvietimą visiems. Ši intelektuali savybė leidžia saulės energiją naudojančiai gatvės lemputei taupyti energiją, kai niekas nėra diapazone ar nenaudoja šviesos, o tai reiškia daug ilgesnį veikimo laiką, nei jūs galite tikėtis iš panašaus dydžio saulės apšvietimo.


2. Produkto parametras (specifikacija) 8-15w saulės šviesos gatvėje

12w saulės gatvės lemputėLED lemputė

Maksimali galia

12 V 8W

12V 12W

12V 15W

„Led“ lustas

EPISTAR, Taivanas

Šviesos diodų efektyvumas

> 150LM / W

Šviesos diodų efektyvumas

> 130 lm / v

Gyvenimas

50 000 valandų

Saulės skydelis

Maksimali galia

18V / 18W

18 V / 20 W

18 V / 30 W

Saulės elementas

Didelis efektyvumas, monofoninis

Gyvenimas

25 metai

Baterija

Talpa

6AH

6AH

10AH

Tipas

Ličio baterija

Gyvenimas

5 metai

Įkrovimas

Iki saulės

6–10 valandų efektyvi saulės šviesa

Apšvietimo laikas

Dienos

3-4 lietaus dienos

Spalvos temp

Diapazonas (k)

6000–6500 k

Ūgis

Diapazonas (m)

3-4m

3-4m

4-5m

Tarpai

Diapazonas (m)

8-10m

8-10m

10–15m

Darbo temp

Diapazonas (ºC)

Įkrovimas: 0ºC ~ + 60ºC, iškrovimas: -20ºC ~ + 60ºCaminimas: 0ºC ~ + 45ºC

Darbo režimas

Šviečia temstant, išjungti auštant. PIR judesio jutiklio aptikimas. Pilnas galios apšvietimas, kai žmogus eina jutiklių diapazone. 30% galios apšvietimas, kai žmogus išeina.


Aukščiau pateikta konfigūracija yra tik orientacinė, o tikroji konfigūracija yra suprojektuota atsižvelgiant į faktines sąlygas ir specialius kliento reikalavimus.


3. Produkto savybė ir 12w saulės gatvės šviesos panaudojimas
1.Integruota saulės gatvių lemputė, populiari naudoti atviroje vietoje, gatvėse, sode, fermoje, pajūryje, dykumoje ir tt vietose, kur gausu saulės šviesos ir nėra elektros energijos.
2. Jame yra LED lemputė, saulės baterijos, PIR judesio jutiklis, ličio baterijos į vieną gaminį ir nėra eilutės, labai praktiška ir patogi.
3. Žibinto viduje yra valdiklis, kuris kontroliuoja saulės baterijas akumuliatoriams krauti dienos metu, o LED lemputės užsidega naktį. Be to, jis taip pat turi PIR jutiklį, nes esant jutikliui, šviesos diodas visą naktį užsidegs 30% ryškumo, tik žmonėms arti šviesos šaltinio jis užsidegs 100%, išėjus, jis išlaikys 30% ryškumo, nes taip galima sutaupyti elektros energijos.
4. Ir mes turime įvairių modelių nuo 8W iki 60W, skirtingų saulės baterijų ir baterijų, įkrovimo laikas yra apie 6-8 valandas, tai reiškia, kad saulės baterijoms reikia 6-8 valandų, kad baterija būtų pilna. Visiškai įkrautas, jis palaikys LED lemputes, kad jos veiktų maždaug 36 valandas, atsižvelgiant į 3–5 lietaus dienas.

pritaikyta 12w saulės gatvės šviesa


4. Informacija apie 12w saulės gatvės lemputės gamybą

Informacija apie 12w saulės gatvės lemputę


5. 12w saulės gatvės šviesos gamybos procesas

12w saulės gatvės šviesos gamybos procesas


6. 12w saulės gatvės šviesos pristatymas, pristatymas ir aptarnavimas

12w saulės gatvės šviesos pristatymas, pristatymas ir aptarnavimas


7. DUK:

1 klausimas: kokia yra jūsų pavyzdžių politika?
Ats .: Mes galime tiekti pavyzdį, jei turime paruoštų dalių sandėlyje, tačiau klientai turi sumokėti mėginio kainą ir
kurjerio kaina.

2 klausimas: kaip atlikti mokėjimą?

Ats .: Mes galime priimti mokėjimą L / C, T / T, Western Union ar PayPal. Prašau pasakyti mums pageidaujamą mokėjimą, mes jums atsiųsime išsamią informaciją.

3 klausimas: Kaip pasirinkti 12 V arba 24 V sistemos įtampą ar įprastą gatvės apšvietimą?

A: Mes galime suprojektuoti 12 V arba 24 V sistemą saulės gatvių šviesai arba 220-380 V įprastą led požeminę šviesą.

Q4. O kaip rengimo laikas?

A: Mėginiui reikia 5–7 dienų, masinės gamybos laikotarpiui reikia apie 2–3 savaites, priklausomai nuo užsakymo kiekio.

K5: Kaip elgtis sugedus?

Atsakymas: Mes esame atsakingi už bet kokius mūsų sukeltus trūkumus, tačiau būkite tikri dėl savo kokybės, gamyboje turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, o trūkumų lygis yra žemas. Kita vertus, mes pašalinsime ar pakeisime prekės defektus, kuriuos mes padarėme garantinio laikotarpio metu.


Product certification

Hot Tags: 12W saulės gatvės šviestuvas, gamintojai, tiekėjai, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like