Dvigubos rankos saulės gatvės šviesa

Visa dvigubos svirties saulės gatvės šviesos sistema yra aprūpinta saulės energija, 12V / 24V darbine įtampa, joje naudojama naujausia technologija MPPT intelektuali valdymo sistema, dvigubos svirties gatvės šviesa yra sudaryta iš didelio efektyvumo silpnos šviesos įkrovimo saulės elementų modulio. technologijos ličio baterija ir didelės galios LED gatvės šviesa.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įkurta 2006 m. Ir įsikūrusi Jangdžou mieste, Yangzhou Feilong Lemp Manufacturing Co, Ltd yra viena iš ankstyviausių šalies gamyklų, gaminančių lauko apšvietimo gaminius įvairiausiam apšvietimo pritaikymui. Mūsų pagrindiniai produktai yra saulės šviesos, miesto gatvių šviestuvas, aukšto stiebo lempa, šviesoforo sistema, kelio ženklų serija, apsauginis bėgis ir jų priedai. Mes visada ieškome būdų, kaip patobulinti savo gaminį, tuo pačiu stengiantis, kad jis jums būtų paprastas. Mūsų inžinierių komanda nuolat tobulina skaičiavimus, kad įsitikintų, jog kiekviena sistema yra tinkamai sukonfigūruota jūsų vietai, kad ir kur ji būtų. Mūsų įsipareigojimas sujungti reiškia, kad jūs visada žinosite savo lempučių būklę nesilankę svetainėje. Mūsų apšvietimo ekspertų komanda yra pasiryžusi suteikti jums neprilygstamą klientų aptarnavimą kiekviename žingsnyje - nuo užsakymo iki montavimo ir už jo ribų. Sveiki atvykę pirkti ir atstovauti susijusius produktus.


1. Produkto pristatymas dvigubos svirties saulės gatvės šviesa

Visa dvigubos svirties saulės gatvės šviesos sistema yra aprūpinta saulės energija, 12V / 24V darbine įtampa, joje naudojama naujausia technologija MPPT intelektuali valdymo sistema, dvigubos svirties gatvės šviesa yra sudaryta iš didelio efektyvumo silpnos šviesos įkrovimo saulės elementų modulio. technologijos ličio baterija ir didelės galios LED gatvės šviesa. Jis naudojamas pakeisti tradicinę viešojo maitinimo gatvių gatves. Didelis stabilumas, ilgas tarnavimo laikas, didelis šviesos efektyvumas, lengvas montavimas ir priežiūra, aukštas saugos efektyvumas, energijos taupymas ir aplinkos apsauga, ekonominiai ir praktiniai pranašumai ir t. T., Nereikia kloti laido, nereikia kintamos srovės maitinimo.


2. Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos produkto parametras (specifikacija)

dviguba rankinė gatvės lemputė


Punktas

Specifikacija

Pastaba

šviesos galia

40W (20w * 2)

60W (30w * 2)

80W (40w * 2)

100W (50w * 2)

Standartinis

ličio akumuliatoriaus talpa

40AH

60AH

80AH (40AH * 2)

100AH (50ah * 2)

ličio baterija

saulės skydelis

100W

150W

200W

240W

poli

Įtampa

12 V


Šviesos diodų efektyvumas

> 150lm / W


Šviesos diodų efektyvumas

> 130 lm / v


Spalvos temperatūra

5800–6500K

Standartinis

Spalvų perteikimo rodyklė

≥80%


Šviesos kampas

120 °


darbinė temperatūra

-25 ℃ -60 ℃


laikymo temperatūra

-5 ℃ -35 ℃


darbo valandą

8–12 val

neprivaloma

valdiklis

Stiprintuvo valdiklis, apsauga nuo perkrovimo, apsauga nuo perkrovimo, apsauga nuo trumpojo jungimo, apsauga nuo atvirkštinio sujungimo, automatinis energijos taupymo režimas

Kvalifikuotas


Aukščiau pateikta konfigūracija yra tik orientacinė, o tikroji konfigūracija yra suprojektuota atsižvelgiant į faktines sąlygas ir specialius kliento reikalavimus.


3. Gaminio savybė ir dvigubos svirties saulės gatvės šviesos pritaikymas
1. Naudokite intelektualųjį mikrokompiuterio valdiklį šviesos energijai perduoti į elektros energiją. Paprasta įdiegti, nes nėra laidų ir tranšėjų, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos
2. Mikrokompiuterio intelektualusis valdiklis yra sudarytas iš pažangiojo ASIC. Jis pasižymi dideliu konvertavimo efektyvumu, apsaugo nuo perkrovos ir iškrovos, apsaugo nuo trumpojo jungimo, prailgina darbinį laiką, yra saugus, patikimas ir lengvai naudojamas.
3. Didelio efektyvumo akumuliatorius be priežiūros, be priežiūros, didelis saugojimo pajėgumas, ilgas tarnavimo laikas.
4. Automatinis trasos laiko valdiklis automatiškai koreguoja darbo laiką pagal sezoninį apšvietimo laiką. Norint pailginti darbo laiką, energiją taupantis intelektualusis valdiklis naktį automatiškai išjungs šviesas.

uždedamas dvigubos rankos saulės gatvės apšvietimas


4. Informacija apie dvigubos rankos saulės gatvės šviesos gamybą

Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos detalė

Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos detalė


5. Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos gamybos procesas

Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos gamybos procesas


6. Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos pristatymas, gabenimas ir aptarnavimas

Dvigubos rankos saulės gatvės šviesos pristatymas, pristatymas ir aptarnavimas


7. DUK:

1 klausimas: kokia yra jūsų pavyzdžių politika?
Ats .: Mes galime tiekti pavyzdį, jei turime paruoštų dalių sandėlyje, tačiau klientai turi sumokėti mėginio kainą ir
kurjerio kaina.

2 klausimas: kaip atlikti mokėjimą?

Ats .: Mes galime priimti mokėjimą L / C, T / T, Western Union ar PayPal. Prašau pasakyti mums pageidaujamą mokėjimą, mes jums atsiųsime išsamią informaciją.

3 klausimas: Kaip pasirinkti 12 V arba 24 V sistemos įtampą ar įprastą gatvės apšvietimą?

A: Mes galime suprojektuoti 12 V arba 24 V sistemą saulės gatvių šviesai arba 220-380 V įprastą led požeminę šviesą.

Q4. O kaip rengimo laikas?

A: Mėginiui reikia 5–7 dienų, masinės gamybos laikotarpiui reikia apie 2–3 savaites, priklausomai nuo užsakymo kiekio.

K5: Kaip elgtis sugedus?

Atsakymas: Mes esame atsakingi už bet kokius mūsų sukeltus trūkumus, tačiau būkite tikri dėl savo kokybės, gamyboje turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, o trūkumų lygis yra žemas. Kita vertus, mes pašalinsime ar pakeisime prekės defektus, kuriuos mes padarėme garantinio laikotarpio metu.


Product certification

Hot Tags: dvigubos rankos saulės gatvės šviesa, gamintojai, tiekėjai, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like