„Philips“ Viskas vienoje saulės gatvės lemputė

„Philips“ Viskas vienoje saulės gatvės lemputė

„Philips All In One“ saulės gatvių žibintai yra vienos rūšies integruoti saulės gatvių žibintai, į kuriuos gaminyje yra integruoti keturi pagrindiniai komponentai: saulės skydelis, šviesos šaltinis, akumuliatorius ir saulės valdiklis.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Yangzhou Feilong Lighting Manufacturing Co, Ltd. buvo įkurta 2006 metais; nuo to laiko „Flsolar“ lempos buvo profesionaliausias ir patikimiausias saulės šviesos diodų lempučių gamintojas pasaulinėje saulės šviesos produktų ir aksesuarų rinkoje.


1 .Produkto įvadas

„Philips All In One“ saulės gatvių žibintai yra vienos rūšies integruoti saulės gatvių žibintai, į kuriuos gaminyje yra integruoti keturi pagrindiniai komponentai: saulės skydelis, šviesos šaltinis, akumuliatorius ir saulės valdiklis. Jie yra novatoriškiausi, ekonomiškiausi ir elegantiškiausi apšvietimo sprendimai. Pakanka pasakyti, nes šviesos šaltiniai LED lemputėse dominuoja šviečiančioje rinkoje dėl jų aukšto efektyvumo taupant energiją. Tai tikrai gali būti laikoma naujos kartos apšvietimo sprendimu. Šviesos diodų tipai skiriasi dydžiu ir vatais, mūsų visi viename saulės šviestuvai naudoja „Philips“ prekės ženklą, kuris klientams gali pasiūlyti sprendimą dėl patikimos kokybės.


2. Produkto parametras (specifikacija)

微信图片_20191211154104


3. Gamybos detalės

1.product details of philips all in one solar street light

2.product details of philips all in one solar street light

4. Taikymas


Naudojant LED apšvietimo šaltinį, nėra difuzinio atspindžio efekto, didelis šviesos efektyvumas. Kartu su unikaliu antriniu optiniu dizainu, ekspozicijos platesniame regione. Tai vėl leidžia taupyti energiją, siekiant pagerinti šviesos efektyvumą. O „Philips All In One Solar Street Light“ LED šviesos šaltinis turi ilgą tarnavimo laiką, aukštą šviesos efektyvumą; šviesios spalvos uniformos pranašumas, taip pat yra geriausias aplinkos apsaugos produktas.

3.applied of philips all in one solar street light

5. Gamybos procesas

4.product process of  philips all in one solar street light

微信图片_20191211153048


Hot Tags: „Philips“ viskas vienoje saulės gatvės šviesoje, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like