Kelio ženklo paštas

Pagrindinės kelio ženklų pašto medžiagos yra aukštos kokybės besiūlis plieninis vamzdis arba Q235 arba Q345 aukštos kokybės plieno plokštė. Didelis atsparumas vėjui, didelis stipris ir didelė laikomoji galia. Visa strypas naudoja vienkartinę lenkimo ar flanšo sujungimo technologiją, kuri padaro montavimą patogesnį ir lankstesnį.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įkurta 2006 m., „Yangzhou Feilong Lamp Manufacturing Co, Ltd“ yra profesionalus gamintojas ir eksportuotojas, susijęs su eismo saugumo įrenginių projektavimu, plėtra ir gamyba. Mes įsikūrę Jangdžou, su patogia susisiekimo galimybe. Visi mūsų produktai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra labai vertinami įvairiose rinkose visame pasaulyje. Mūsų gerai įrengti įrengimai ir puiki kokybės kontrolė visuose gamybos etapuose leidžia mums garantuoti visišką klientų pasitenkinimą. Mes daugiausia gaminame kelio ženklus, saulės šviesą, miesto gatvių šviestuvus, aukštą stiebo žibintą, šviesoforo sistemą, kelio ženklų serijas, apsauginius bėgius ir jų priedus. Sveiki atvykę pirkti ir atstovauti susijusius produktus.


1, Kelio ženklo pašto įvadas

Pagrindinės kelio ženklų pašto medžiagos yra aukštos kokybės besiūlis plieninis vamzdis arba Q235 arba Q345 aukštos kokybės plieno plokštė. Didelis atsparumas vėjui, didelis stipris ir didelė laikomoji galia. Visa strypas naudoja vienkartinę lenkimo ar flanšo sujungimo technologiją, kuri padaro montavimą patogesnį ir lankstesnį. Riebalų nuriebalinimas, fosfatavimas, karštas panardinimas, tarnavimo laikas ilgesnis nei 20 metų. Lauko išvaizdai naudojama lauko elektrostatinio purškimo technologija, spalva atitinka harmoniją su mus supančia aplinka. Pagal klientų ir mus supančios aplinkos reikalavimus galime pasirinkti įvairius, lanksčius ir keičiamus stilius. Strypo kūnas formuojamas didelio masto mechaniniu lenkimu vienu metu. Jo išvaizda yra apvali, taisyklingo šešiakampio, taisyklingo aštuonkampio ir pan. Galvaninis cinkavimas naudojamas siekiant išvengti korozijos strypo korpuse ir išorėje. Jei reikia, atsižvelgiant į faktinę naudojimo aplinką, paviršiaus apdailai naudojama purškimo technologija.


2, Kelio ženklo pašto specifikacija

Kelio ženklo paštas


Ūgis

Nuo 6 metrų iki 15 metrų

Tinka

Oro uostas, jūrų uostas, važiuojamoji dalis ir kt

Figūra

Daugiakampis, kūginis arba kolonų formos

Medžiaga

Paprastai Q345B / A572, mažiausias derlingumo stipris ≥ 345 N / mm²
Q235B / A36, minimalus derlingumo stipris ≥ 235 N / mm²
Taip pat karšto valcavimo ritė iš ASTM A572 GR65, GR50, SS400

Matmens tolerancija

Pagal kliento reikalavimus.

Paviršiaus apdorojimas

Karštai cinkuota pagal ASTM A 123 arba bet kurį kitą kliento reikalaujamą standartą.

Lenkų sąnarys

Slydimo jungtis, sujungta flanšu

Standartinis

ISO 9001: 2008

Vienos sekcijos ilgis

Susiformavęs per 14 metrų

Suvirinimo standartas

AWS (Amerikos suvirinimo draugija) D 1.1

Storis

Nuo 1 mm iki 4 mm

Gamybos procesas

Žaliavos bandymas → Pjaustymas → Lenkimas → Suvirinimas (išilginis) → Matmenų patikrinimas → Flanšo suvirinimas → Skylių gręžimas → Mėginio surinkimas → paviršiaus valymas → Galvanizavimas arba miltelinis dažymas, dažymas → Kalibravimas → Pakuotės

Pakuotės

Įpakavimas plastikiniu popieriumi arba pagal kliento pageidavimą.


3, Kelio ženklo pašto informacija

Informacija apie kelio ženklą


4, Kelio ženklo pašto funkcija ir taikymas

• Dažniausiai naudojama forma: tiesus polius, kūgis, aštuonkampis kūgis, didelis ir mažas polius, graži išvaizda, glaustas, suderintas.

• Kelio ženklo stulpas pagamintas iš aukštos kokybės plieno Q235. Stulpų korpusas yra suformuotas vienu metu dideliu lenkimo aparatu, o automatinis kaklo nustatymas yra priimamas.

• Suvirinimo mašinos automatinis suvirinimas, visos strypo projektavimas ir gamyba pagal atitinkamus projektavimo standartus.

• Pagrindinis stulpas ir apatinis flanšas yra suvirinti iš abiejų pusių, o armatūros strypas virinamas iš išorės.

• Kelio ženklo postas yra surinktas iš kelių standartinių dalių vietoje, kurį patogu gaminti, transportuoti ir montuoti.

Kelio ženklo pašto taikymas


5, Kelio ženklų pašto gamybos procesas

Kelio ženklų pašto gamybos procesas


6, Kelio ženklų pašto pakavimas ir gabenimas

Kelio ženklų pašto pakavimas ir gabenimas


7, DUK

Q1. Kaip gauti kainą?

A: Mes paprastai gauname atsiliepimą per 12 valandų po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei labai skubiai norite sužinoti kainą, skambinkite mums arba pasakykite mums savo el. Laiške, kad laikytumei jūsų užklausos prioriteto.

Q2. O kaip kelio ženklo posto vykdymo laikas?

A: Mėginiui reikia 5–7 dienų, masinės gamybos laikotarpiui paprastai reikia 2–3 savaitės.

Q3. O kaip dėl kelio ženklo pašto mokėjimo sąlygų?

A: banko pervedimas (TT), „PayPal“, „Western Union“, prekybos užtikrinimas; 30% sumos turėtų būti sumokėta prieš gaminant, likusi 70% išmokos turėtų būti sumokėta prieš išsiunčiant.

Q4. Ką reiškia kelio ženklo pašto garantija?

A: Taip, integruotam saulės šviesos diodų gatvės apšvietimui mes siūlome 3–5 metų garantiją.

Q5. Ar gerai spausdinti mano logotipą ant kelio ženklo pašto?

A: Taip. Prašome oficialiai pranešti mums prieš gaminant ir pirmiausia patvirtinti dizainą remiantis mūsų pavyzdžiu.


Product certification

Hot Tags: kelio ženklo postas, gamintojai, tiekėjai, įmonė, kaina, kaina, pardavimas

Tyrimo

You Might Also Like